Przewierty sterowane

Przewierty Sterowane to metoda bezwykopowego układania rur za pomocą specjalistycznych maszyn. Dzięki przewiertom sterowanym wprowadza się pod ziemię sieci elektryczne, światłowodowe czy wodno-kanalizacyjne bez potrzeby wykonywania kosztownych wykopów (...)

więcej

przewierty sterowane

Kraking

Kraking wiertniczy to metoda bezwykopowej wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej przy pomocy wiertnicy do horyzontalnych przewiertów sterowanych oraz specjalistycznych głowic krakingowych (...)

więcej

kraking

Inspekcja TV

Monitoring/ inspekcja TV umożliwia wykrycie i precyzyjną lokalizację uszkodzenia rurociągu oraz miejsca przerostu korzeni

więcej

inspekcja tv

Bezwykopowa naprawa rur

Posiadamy bogate doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą w zakresie bezwykopowych napraw rur

więcej

przewierty sterowane

Próby ciśnieniowe

Ciśnieniowe próby szczelności kanalizacji i wodociągów (metodą ciśnienia powietrza lub wodą) wraz z wydrukiem (...)

więcej

przewierty sterowane

O nas

WERMMER-PRZEWIERTY jest firmą powstałą w 2008 roku i od początku swojej działalności stosujemy przewierty sterowane mające na celu bezwykopowe układanie rur. W 2012 roku do naszej oferty dołączyliśmy kraking wiertniczy czyli bezwykopową wymianę sieci wodno-kanalizacyjnej, która jest jedna z najnowszych technik na rynku lokalnym.

Realizacja

Realizujemy prace na potrzeby inwestorów prywatnych i państwowych na terenie południowej Polski. Wykonaliśmy przewierty na łączna długośc 50 tysięcy metrów bieżących. Wykorzystywane przez nas technologie bezwykopowe są proekologiczne dzięki minimalnemu wpływu robót budowlanych na środowisko.

Zadzwoń: 604 421 297