Przewierty sterowane

Przewierty Sterowane to metoda bezwykopowego układania rur za pomocą specjalistycznych maszyn. Dzięki przewiertom sterowanym wprowadza się pod ziemię sieci elektryczne, światłowodowe czy wodno-kanalizacyjne bez potrzeby wykonywania kosztownych wykopów (...)

więcej

przewierty sterowane

Kraking

Kraking wiertniczy to metoda bezwykopowej wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej przy pomocy wiertnicy do horyzontalnych przewiertów sterowanych oraz specjalistycznych głowic krakingowych (...)

więcej

kraking

Inspekcja TV

Monitoring/ inspekcja TV umożliwia wykrycie i precyzyjną lokalizację uszkodzenia rurociągu oraz miejsca przerostu korzeni

więcej

inspekcja tv

Bezwykopowa naprawa rur

Posiadamy bogate doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą w zakresie bezwykopowych napraw rur

więcej

przewierty sterowane

Próby ciśnieniowe

Ciśnieniowe próby szczelności kanalizacji i wodociągów (metodą ciśnienia powietrza lub wodą) wraz z wydrukiem (...)

więcej

przewierty sterowane

Profesjonalne przewierty sterowane oraz horyzontalne

Przewierty sterowane HDD (ang. Horizontal Directional Drilling) to metoda bezwykopowego układania rur za pomocą specjalistycznych maszyn. Dzięki ich wykorzystaniu wprowadza się pod ziemię sieci elektryczne, światłowodowe czy wodno-kanalizacyjne bez potrzeby wykonywania kosztownych wykopów omijając wszelkiego rodzaju przeszkody urbanistyczno-terenowe takie jak drogi, rzeki, tory zbiorniki wodne czy wszelkie zabudowania. By wykonać skomplikowany otwór tuż pod dnem zbiornika wodnego lub pod ruchliwą drogę potrzeba nie lada precyzji, ale także umiejętności sprawnego posługiwania się specjalistycznymi sprzętami. Horyzontalne przewierty sterowane, jakie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu, dzielą się na trzy etapy. Wierzymy, że prawidłowo wykonane wiercenie pilotażowe, rozwiercanie i wyciąganie rury składa się na sukces naszego zadania. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług przewiertów sterowanych w Tarnowie.

Przewierty sterowane - technologia

Wszystkie nasze przewierty sterowane są wykonywane za pomocą najnowszych specjalistycznych maszyn wiertniczych produkcji amerykańskiej firmy VERMEER

Zakres średnic instalowanych rur waha się od Ø 32 do Ø 800

Dysponujemy zestawami wiertniczymi o parametrach:
- 7,5 t i pompie 90 l/min. Długość przewiertu max 150mb
- 17,5t i pompie 270 l/min. Długość przewiertu max 400mb

Wykorzystanie profesjonalnego, zaawansowanego technologicznie sprzętu to podstawa naszej pracy. Wykonanie przebicia pod drogami lub przewiertu sterowanego pod rzeką nie mogłoby się powieść, gdyby nie odpowiednio dobrane urządzenia. Pozwalają one na wykonanie precyzyjnego, skomplikowanego zadania w wygodny sposób.

Uniwersalne zastosowanie przecisków sterowanych

W zależności od powierzonego nam zlecenia dobieramy odpowiedni sprzęt wiertniczy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi oferowanych wielkości przewiertów horyzontalnych sterowanych jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone zadanie. Nasz sprzęt pasuje zarówno do wąskiej rury, jak i potężnych kanałów. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo firmy, która wykona przekop bez niszczenia infrastruktury np. przeciski pod drogami, lub chcą Państwo wykonać przewiert sterowany i poprowadzić rurę pod rzeką — zapraszamy do kontaktu! Horyzontalne przewierty sterowane, które wykonamy, z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Szybkie i skuteczne przebicia pod drogami

Technologia, którą dysponujemy w dzisiejszych czasach, pozwala na zrealizowanie projektów, które niegdyś były jedynie mrzonkami. Przeciski i przewierty pod drogami to zadania, których nie dałoby się wykonać jeszcze sto lat temu. Specjalizujemy się w urzeczywistnianiu zadań, które na pierwszy rzut oka są nierealne do zrealizowania. Oprócz tego, że przewierty sterowane horyzontalne mogą znacznie ułatwić zadania, które dawniej wydawały się wyjątkowo trudne, są w stanie rozwiązać wiele problemów logistycznych i znacznie zmniejszyć koszty inwestycji. Zapraszamy wszystkich chętnych Państwa do współpracy! Wykonujemy profesjonalne przewierty sterowane w Tarnowie.

Zadzwoń: 604 421 297