Przewierty sterowane

Przewierty Sterowane to metoda bezwykopowego układania rur za pomocą specjalistycznych maszyn. Dzięki przewiertom sterowanym wprowadza się pod ziemię sieci elektryczne, światłowodowe czy wodno-kanalizacyjne bez potrzeby wykonywania kosztownych wykopów (...)

więcej

przewierty sterowane

Kraking

Kraking wiertniczy to metoda bezwykopowej wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej przy pomocy wiertnicy do horyzontalnych przewiertów sterowanych oraz specjalistycznych głowic krakingowych (...)

więcej

kraking

Inspekcja TV

Monitoring/ inspekcja TV umożliwia wykrycie i precyzyjną lokalizację uszkodzenia rurociągu oraz miejsca przerostu korzeni

więcej

inspekcja tv

Bezwykopowa naprawa rur

Posiadamy bogate doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą w zakresie bezwykopowych napraw rur

więcej

przewierty sterowane

Próby ciśnieniowe

Ciśnieniowe próby szczelności kanalizacji i wodociągów (metodą ciśnienia powietrza lub wodą) wraz z wydrukiem (...)

więcej

przewierty sterowane

Statyczny kraking rurociągów

Kraking wiertniczy to metoda bezwykopowej wymiany sieci wodno-kanalizacyjnej przy pomocy wiertnicy do horyzontalnych przewiertów sterowanych oraz specjalistycznych głowic krakingowych.

Innowacyjna metoda, jaką jest kraking statyczny sprawia, iż możliwe jest wymienianie ciągów wod-kan z materiałów miękkich i kruchych takich jak kamionka, żeliwo, PCV, PE, beton i azbestocement. Kraking rurociągów odbywa się poprzez wprowadzenie żerdzi wiertniczych w starą magistrale wodno-kanalizacyjną z punktu A do B następnie w punkcie B montuje się głowicę pneumatyczną (Impactor) wraz z poszerzaczem i rurą PE, następnie zaczynamy wciągać żerdzie w kierunku maszyny i automatycznie burzymy stary kanał zastępując go nowym.

kraking

Kraking

Kraking prowadzi do redukcji kosztów wymiany starych nieszczelnych systemów sanitarnych a co za tym idzie do zminimalizowania utrudnień w ruchu ulicznym pieszym do redukcji zanieczyszczeń w środowisku miejskim.

Ta metoda doskonale zdaje egzamin na obszarach mocno zabudowanych gdzie nie ma miejsca na wprowadzanie kolejnych nowych sieci.

Średnica wymienianych rur zaczyna się od Ø 160 a kończy na Ø 400

Zadzwoń: 604 421 297